Лідери продажу

Кондиціонери для дома

Шановні покупці, пропонуємо Вам кондиціонери з установкою провідних виробників. До середнього класу відносяться виробники: Dekker, Midea, Olmo, Chigo, Sensei, Idea, Neoclima, Leberg. Вони ж є "золотою серединою" по співвідношенню ціна - якість на українському ринку. До більш високого класу відносяться кондиціонери - Cooper & Hunter, Gree, Hitachi, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic. Так само Ви можете замовити монтаж, обслуговування, чистку, дозаправку кондиціонера

Також на нашому сайті ви можете розрахувати потужності кондиціонера

Новини сайту

Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEw, NS/NU-09AHEw, NS/NU-12AHEw

Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 NS/NU-07AHEw, NS/NU-09AHEw, NS/NU-12AHEw

Купити, встановити, кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 ON-OFF Київ, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Бровари. Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 (on-off). NS / NU-07AHEw, NS / NU-09AHEw, NS / NU-12AHEw, NS / NU-18AHEw, NS / NU-24AHEw, NS / NU-30AHEw, NS / NU-36AHE. Сучасний, простий і доступний з класичним дизайном і прихованим інформативним LED-дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень.

Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter NS/NU-07AHEIw, NS/NU-09AHEIw, NS/NU-12AHEIw

Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter NS/NU-07AHEIw, NS/NU-09AHEIw, NS/NU-12AHEIw

Купити, встановити, кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter. NS / NU-07AHEIw, NS / NU-09AHEIw, NS / NU-12AHEIw, NS / NU-18AHEIw, NS / NU-24AHEIw. Кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 Inverter Київ, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Бровари. Це сучасний, простий і найдоступніший інвертор з класичним дизайном і прихованим інформативним LED- дисплеєм, який відмінно впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень.

Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK20HG-S, SRK28HG-S

Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK20HG-S, SRK28HG-S

Купити, встановити, кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK-HG-S. SRK20HG-S, SRK28HG-S, SRK40HG-S, SRK56HE-S1, SRK63HE-S1. Кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries SRK-HG-S Київ, Вишгород, Ірпінь, Буча, Вишневе, Бровари. Серед споживачів неінверторние кондиціонери SRK-HG-S мають найбільший попит з усього модельного ряду MHI. Така популярність пов’язана з їх головною перевагою – спліт-системи SRK-HG-S мають оптимальне співвідношення «ціна-якість». Звичайно, по ряду показників ці моделі поступаються інверторним аналогами, але демократична вартість в сукупності з набором затребуваних функцій роблять настінні кондиціонери серії SRK-HG-S доступною альтернативою.

Фільтр

Акції

Кондиціонер GREE Bora
Акція

Кондиціонер GREE Bora

Кондиціонер Chigo Atlanta 155 (on-off)
Акція

Кондиціонер Chigo Atlanta 155 (on-off)

Інформери


Ми пропонуємо якісну установку і монтаж кондиціонерів Cooper & Hunter, Gree, Midea, Chigo, Idea, Dekker, Olmo, Sensei, Neoclima, Leberg, Mitsubishi, Panasonic. на вигідних умовах і за доступними цінами. Замовляючи у нас монтаж кондиціонера, ви отримуєте гарантію того, що монтаж кондиціонера буде проведений досвідченими майстрами і в чітко встановлені терміни.

Установка кондиціонера це складний процес вимагає певних знань і практичних навичок, а головне монтаж кондиціонера увазі використання спеціального дорогого обладнання. Ми можемо запропонувати Вам якісну установку кондиціонерів Gree, Cooper & Hunter, Chigo, Midea, Idea, Dekker, Olmo, Sensei, Neoclima, Leberg, Mitsubishi, Panasonic., Монтажники кондиціонерів укомплектовані всім необхідним обладнанням. Вони пройшли навчання і мають великий досвід роботи (на їхньому рахунку більше 1000 шт. Встановлених кондиціонерів). При проведенні монтажних робіт застосовуються тільки високоякісні матеріали. Ні для кого не секрет, що від якості монтажу залежить термін служби кондиціонера, тому не варто економити на монтажних роботах і довірити монтаж кондиціонера професіоналам. Ми виробляємо установку кондиціонерів не тільки в Києві але і в біля лежачих районах і райцентрах, таких як: Бровари, Бориспіль, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Буча, Боярка, Українка, Обухів та ін.

Також наші фахівці проводять обслуговування, дозаправку, чистку кондиціонерів паром. Обслуговування, дозаправка і чистка кондиціонера так само важливі, так як від них залежить довговічність роботи Вашого кондиціонера. Чистка кондиціонера, - не тільки подовжує «життя» кондиціонеру, але це ще і турбота про Ваше здоров'я, адже при проведенні цих робіт, знищуються шкідливі бактерії і мікроорганізми, які осіли всередині внутрішнього блоку кондиціонера.